APIE MUS

Helios Group įmonių veikla - stambių komercinės, administracinės ir gyvenamosios paskirties projektų plėtojimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Apie Helios Group

Pirmoji iš grupės įmonių savo veiklą pradėjo 1995-aisiais metais, o jos veikla apėmė prekybą sporto prekėmis. 2001 metais bendrovė įsigijo HELIOS kino teatrą, investavo į pastato rekonstrukciją ir pakeitė savo veiklos pobūdį į nekilnojamo turto vystymą, nuomą ir pardavimą.

Helios Group įmonių veikla apima stambių komercinės, administracinės ir gyvenamosios paskirties projektų plėtojimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Nekilnojamojo turto valdymas, nuoma ir pardavimas: nauji butai, biurai ir komercinės patalpos. Ypatingą dėmesį bendrovė skiria nekilnojamojo turto projektų tobulinimui, originalių architektūrinių sprendimų analizei, kokybės reikalavimams.

HELIOS GROUP

  • Patirtis – 25 metai rinkoje
  • Komanda – 20 patyrusių specialistų
  • Projektų plotas – išvystyta virš 55 000 kv.m.
  • Pastatyta butų – 350 vnt.

MŪSŲ FILOSOFIJA

Mūsų vizija būti pasaulinės klasės verslu, kurį apibūdina mūsų sukurtų vietų kokybė, sukurianti ilgalaikę vertę ir turinti teigiamą poveikį visuomenei. Bendrovės strategija pertvarkyti turtą pagrindinėse nuolatinės vertės vietose geriausiose Lietuvos strateginėse vietose.

Mūsų požiūris yra kad mūsų klientai yra visų mūsų sprendimų pagrindas. Tai apima ne tik klientams skirtą veiklą, pradedant nuo žemės įsigijimo, baigiant kiekvieno namo projektavimu ir platesne plėtra. Mes siekiame suprasti jų poreikius ir nuosekliai patenkinti ar viršyti jų lūkesčius.

Veiksmingai ir apgalvotai vykdyti savo veiklą yra labai svarbu siekiant ilgalaikės verslo sėkmės. Mes priimame sprendimus orientuodamiesi į ilgalaikį laikotarpi ir mes suprantame operacinę riziką bandant sėkmingai nustatyti, suprojektuoti, pastatyti ir parduoti namus bei sukurti naujas vietas. Mes ir toliau kuriame gerus santykius su savo partneriais. Kiekvienam mūsų tobulinimui vadovauja speciali projekto komanda, atsakinga už visus projekto rengimo ir tvaraus pristatymo aspektus. Tai leidžia aptarti naujoves ir naujas idėjas bei įtraukti jas į projektą.

Bendradarbiavimas su NT agentūromis

Bendradarbiaujame su Nekilnojamojo Turto agentūromis.
Mūsų ilgametė patirtis, patikimumas ir sąžiningumas - vertinami Nekilnojamojo turto agentūrų jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus.

Modeliai, pagal kuriuos grindžiame ilgalaikį bendradarbiavimą su NT AGENTŪROMIS:

  • Sandorio suma - iki 3 000 Eur (Komisiniai - 70%)
  • Sanodrio suma - iki 5 000 Eur (Komisiniai - 100%)
  • Sandorio suma - daugiau 5 000 Eur (Komisiniai - 120%)

MŪSŲ PARTNERIAI

RIMI
LEMON GYM
APRANGA GROUP
WIX
GYM+
NORFA
CAMELIA VAISTINĖ
SEB